Inga Bielinska

Inga Bielinska

Motywująca. Z pasją. Dynamiczna – klienci często używają tych słów do opisania mojego stylu coachingowego, ponieważ podczas sesji tak właśnie współpracuję z nimi po to, aby mogli z łatwością realizować swoje cele zawodowe i osobiste.

Jestem coachem certyfikowanym przez International Coach Federation na poziomie PCC (Professional Certified Coach).

Współpracuję z liderami na całym świecie, którzy przechodzą przez zmianę, zarówno organizacyjną, jak i indywidualną, lub borykają się z zarządzaniem zdalnymi i zróżnicowanymi kulturowo zespołami.

W trakcie kariery zawodowej zdobywałam doświadczenie jako partnerka zarządzająca, właścicielka firmy, konsultant i członek zarządu w organizacjach non-profit. To wszystko pozwala mi wnosić do procesu coachingowego wymiar praktyczny, ponieważ doświadczyłam wyzwań związanych z karierą korporacyjną.

Pracuję w różnych krajach, co przyczynia się do mojego zrozumienia różnorodności kulturowej i jej roli w zarządzaniu ludźmi. Obecnie mieszkam w Mountain View w Kalifornii. Gdzie nie tylko realizuję się zawodowo, ale także jestem wolontariuszem coachem dla zespołu Silicon Valley Girls on the Run.

Należę do grona ekspertów należących do Forbes Coaches Council, gdzie mogę dzielić się swoją wiedzą specjalistyczną pisząc rekomendacje i artykuły. Napisałam dwie książki dla liderów. „Efektywny zespół. Jak razem osiągnąć więcej? Strategie budowania silnego zespołu” oraz „Jeden na jeden. Odważne rozmowy z pracownikami” Druga pozycja została właśnie nominowana przez „Dziennik Gazeta Prawna” do nagrody „Economicus 2019”.